موسسه مولوی ایوانکی(بچه های حسابداری)
برترین موسسه جهان و حومه!!!
نوشته شده در تاريخ جمعه هفتم تیر ۱۳۹۲ توسط محسن |
به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند جلسه کمیته انضباطی موسسه در تاریخ 28/3/92 با حضور تمام اعضای کمیته راس ساعت 13:00 عصر در حوزه ریاست موسسه برگزار گردید .بنابر اطلاع دبیرخانه کمیته انضباطی موسسه آموزش عالی مولوی ، نتایج حاصل از تصمیمات متخذه در کمیته بشرح ذیل اعلام می گردد همچنین به اطلاع می رساند از آنجا که آراء صادره توسط کمیته با بررسی دقیق مستندات امتحانی و گزارشات جمع آوری شده از حوزه های امتحانی صورت پذیرفته لذا آندسته از دانشجویان معترض به آراء صادره می توانند  فقط و فقط با تنظیم درخواست مکتوب به کمیته انضباطی و ارائه دلایل توجیهی و مستندات موثق دال بر صحت ادعای خود با مراجعه حضوری به آموزش موسسه نسبت به اعلام درخواست تجدیدنظر اقدام نمایند.

ضمنا آندسته از دانشجویانی که در رای صادره خود عبارات "توبیخ کتبی با درج در پرونده "و یا "مراجعه به اداره حراست " را دارند لازم است در اولین فرصت و به فوریت با مراجعه به اداره حراست موسسه نسبت به رسیدگی به وضعیت رای صادره خود در کمیته انضباطی اقدام نمایند . بدیهی است در صورت عدم مراجعه ، هرگونه مسئولیت و عواقب موضوع بر عهده شخص دانشجو خواهد بود .

دبیرخانه کمیته انضباطی موسسه آموزش عالی مولوی

برای دیدن اسامی بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.


برچسب‌ها: دانشگاه مولوی ایوانکی, کمیته انظباطی

ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ جمعه هفتم تیر ۱۳۹۲ توسط محسن |
بنابر اطلاعیه شماره (2) اداره آموزش موسسه آموزش عالی مولوی ، کلاس درسی تعدادی از دروس ارائه شده در نیمسال تابستان با توجه به حدنصاب نرسیدن تعداد دانشجویان ثبت نامی در آن دروس تشکیل نشده و دروس ذیربط از برنامه درس ترم تابستان حذف می باشند .لذا به اطلاع می رساند کلاسهای درسی دروس ذیل روز پنج شنبه تشکیل نشده و آندسته از دانشجویانی که دروس زیر را اخذ کرده اند جهت حضور در کلاس به موسسه مراجعه نفرمایند .
زبان تخصصي 1و2
اصول حسابداري 2
زبان تخصصي 1
تحقيق در عمليات 1 (استادجاويدنيا)
معارف اسلامي 1
رياضيات کاربردي
رياضيات و کاربرد آن درمديريت


برچسب‌ها: دانشگاه مولوی ایوانکی, ترم تابستان
نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و ششم خرداد ۱۳۹۲ توسط محسن |
رابر اعلام اداره آموزش موسسه آموزش عالی مولوی ، برنامه زمانی نیمسال تابستان موسسه بشرح ذیل اعلام می گردد لذا خواهشمند است دانشجویان گرامی طبق برنامه زمانی اعلام شده نسبت به اخذ واحد های ارائه شده درسی ، پرداخت فوری شهریه نیمسال تابستان و حضور در کلاس های درس اقدام فرمایند .

انتخاب واحد نیمسال تابستان 92-91  از :     23/3/92 لغایت 29/3/92  و بصورت اینترنتی صورت می پذیرد (ضمنا پرداخت شهریه نیز بصورت آنلاین و از طریق سامانه پرداخت آنلاین خواهد بود)

شروع کلاس های نیمسال تابستان  از :    6/4/92

نکته اول :  ضمنا به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند فهرست واحدهای درسی ارائه شده در نیمسال تابستان فقط در سامانه انتخاب واحد وجود داشته و چنانچه دانشجویان عزیز تمایل به اخذ واحد درسی و حضور در نیمسال تابستان را دارند کافیست با مراجعه به  سامانه آموزشی موسسه از بخش انتخاب واحد گزینه دروس ارائه شده نیمسال را کلیک نمایند بدین صورت فهرست واحدهای درسی تخصیص یافته با دانشجویان عزیز از سوی مدیر محترم گروه آموزشی رویت خواهد شد .

نکته دوم : دانشجویان عزیز جهت پرداخت آنلاین شهریه نیمسال تابستان صرفا 24 ساعت فرصت خواهند داشت در غیراینصورت کل واحدهای ماخوذه آنها بطور خودکار حذف خواهد شد .

تذکرات مهم :

1)ضمنا لازم بذکر است تمامی قوانین و مقررات برگزاری نیمسال تابستان (نظیر غیبت دانشجویان و .... ) برابر قوانین و مقررات اجرایی سایر نیمسال اصلی  می باشد.

2) وجود هر نوع بدهی مالی از قبل (شهریه ، خدمات فرهنگی ، بیمه حوادث و ... ) منجر به  سلب امکان ثبت نام از دانشجویان بدهکار خواهد شد لذا پیشنهاد می گردد تا قبل از آغاز عملیات واحدگیری در نیمسال تابستان با مراجعه به واحد مالی موسسه نسبت به مشخص نمودن وضعیت مالی خود بصورت حضوری و تسویه حساب کامل اقدام فرمائید .


برچسب‌ها: تابستان, دانشگاه مولوی, موسسه مولوی ایوانکی, ایوانکی
نوشته شده در تاريخ یکشنبه دوازدهم خرداد ۱۳۹۲ توسط محسن |
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه دوازدهم بهمن ۱۳۹۱ توسط محسن |
مشکل سامانه رفع شد و میتونید ازش استفاده کنید.

نوشته شده در تاريخ یکشنبه دوم مهر ۱۳۹۱ توسط محسن |
به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند برنامه زمانی حذف و اضافه دانشجویان عزیز از مورخه 5/7/91 لغایت 8/7/91 اعلام می گردد لذا دانشجوبان عزیز می توانند صرفا در بازه های زمانی اعلام شده با مراجعه به سایت و سامانه آموزشی موسسه نسبت به ویرایش واحدهای درسی خود در نیمسال جدید اقدام نمایند ضمنا لازم بذکر است مدیران محترم کلیه گروه های اموزشی موسسه آمادگی پاسخگویی به مشکلات روند اخذ و ویرایش واحدهای درسی دانشجویان عزیز را خواهند داشت

نوشته شده در تاريخ شنبه بیست و هشتم مرداد ۱۳۹۱ توسط محسن |

روی این متن کلیک کنید.


فقط فصل های 1.4.8.9.10.11

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۱ توسط محسن |

قابل توجه دانشجويان گرامي:

تغييرتقويم آموزشي ترم تابستان 91 به شرح زيراعلام مي گردد:

ثبت نام و انتخاب واحد: از ساعت 8 صبح  روز يکشنبه 18/4/91   تا  ساعت 12 روز سه شنبه 20/4/91

شروع کلاس ها: از روز چهارشنبه 21/4/91

پايان کلاس ها: روز پنج شنبه  26/5/91

امتحانات: 4/6/91  تا  5/6/

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۱ توسط محسن |
به اطلاع کليه اساتيد و دانشجويان محترم موسسه مي رساند با توجه به اختلال سيستم مخابراتي ، کليه اساتيد گرامي و دانشجويان عزيز ظرف هفته جاري امکان دسترسي به سامانه آموزشي موسسه جهت درج نمرات امتحاني و يا رويت نمرات و اعلام اعتراض به نمرات خود را نداشته اند لذا به اطلاع مي رساند اختلال مزبور تا روز يکشنبه رفع و کليه خدمات سامانه مجددا برقرار خواهد شد از اين لحاظ حتي المقدور از تماس با موسسه در اين خصوص خودداري فرمائيد همچنين لازم بذکر است مهلت نهايي شدن نمرات توسط اساتيد و يا فرصت اعتراض دانشجويان به نمرات خود بدليل قطع ارتباط  تمديد مي گردد .

نوشته شده در تاريخ سه شنبه ششم تیر ۱۳۹۱ توسط محسن |
1.صنعتی 1

2.حسابرسی آقای کمیزی

3.حسابرسی آقای ابولقاسمی

نوشته شده در تاريخ سه شنبه سی ام خرداد ۱۳۹۱ توسط محسن |
روی این متن کلیک کنید.

برای دریافت دفترچه روی این متن کلیک کنید.

در ضمن از سایت ۱۸ امروز ثبت نام شروع میشه.

ثبت نام تا ۶ شهریور
لینک ثبت نام


برچسب‌ها: کنکوركارداني به كارشناسي ناپيوسته سال91
نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و هشتم خرداد ۱۳۹۱ توسط محسن |
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ توسط محسن |
نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و یکم خرداد ۱۳۹۱ توسط محسن |
روی این متن کلیک کنید.

هنوز از دفترچه کنکور خبری نیست.

نوشته شده در تاريخ یکشنبه هفتم خرداد ۱۳۹۱ توسط محسن |
روی این متن کلیک کنید.

اگر مشکلی داشتید در قسمت نطرات مطرح کنید.

نوشته شده در تاريخ دوشنبه چهارم اردیبهشت ۱۳۹۱ توسط محسن |
سلام چنتا خبر

1-دفترچه ی کنکور کارشناسی از 17 تا 23 خرداد توزیع میشه.آزمون هم 2 شهریوره.

2-کسانی که متقاضی انتقال یا مهمان به دانشگاه دیگرو دارن از اول اردیبهشت تا پایان اون مهلت دارن.ضمنا باید در سایت www.msrt.ir/sites/ddstu/default.aspx  ثبت نام کنند.

3-برای خرید بن کتاب نمایشگاه بین المللی کتاب به سایت www.tibf.ir  مراجعه کنید.

نوشته شده در تاريخ دوشنبه بیست و نهم اسفند ۱۳۹۰ توسط محسن |
بهار آمد تا بگوید: حتی اگر نمی شود که همیشه سبز ماند، ولی می توان دوباره و دوباره و دوباره سبز و پر شکوفه و پر از جوانه شد ...

 خسرو شکیبایی

نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و یکم اسفند ۱۳۹۰ توسط محسن |
مثله ترم 2 خانم ستوده به عنوان بهترین استاد ترم انتخاب شدند.با 44/2٪   (89 رای)

نفر دوم خانم کنشلو با 29/3٪    (59 رای)

باقی نفرات به شرح زیر می باشد:

3-خانم گلینی 18/4٪ (37 رای)

4-خانم یغمایی 3/9٪ (8 رای)

5و6-آقایان ابوالی و رنجبر 1/4٪ (3 رای)

7و8-آقایان ابولقاسمی و عبدالله زاده 0.4٪ (1 رای)


نوشته شده در تاريخ یکشنبه بیست و سوم بهمن ۱۳۹۰ توسط محسن |
ترم 3 از امروز رسما شروع شد ولي به رسم قديم استادا بودند ولي دانشجوها نه.

نوشته شده در تاريخ پنجشنبه بیستم بهمن ۱۳۹۰ توسط محسن |

دانشجويان گرامي هنگام اخذ واحد دقت فرمايند که سقف واحدهاي مجاز در هر ترم20 واحد است و به هيچ عنوان اخذ بيشتر از 20 واحد قابل قبول نمي‌باشد حتي اگر سيستم به آنها اين اجازه را داده باشد؛ مگر دانشجويان معدل بالاي 17 و دانشجويان ترم آخر که سقف واحدهاي مجاز آنها 24 واحد مي‌باشد.

اداره آموزش

 
برچسب‌ها: دانشگاه, دانشگاه مولوي, ايوانكي
نوشته شده در تاريخ سه شنبه هجدهم بهمن ۱۳۹۰ توسط محسن |

سلام

بعد از 2ترم بالاخره لذته انتخاب واحد اينترنتيو چشيديم.جا داره از همه ي كساني كه زحمت اين كارو كشيدند تشكر كنيم.

بعضي از بچه ها زمانه 2 ساعته پرداخت پول بعد از انتخاب واحد رو رعايت نكردن و انتخاب واحدشون ناتمام موند.(البته در حاله حاضر اطلاعاتشون پاك شده و مي تونن همين امروز دوباره انتخاب واحد كنند)طبق اعلام سايت دانشگاه مجدد بايد در رور پنج شنبه انتخاب واحد انجام بدند.

نوشته شده در تاريخ یکشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۰ توسط محسن |
يه نظر سنجي گوشه سمته راست وب هست براي انتخاب بهترين استاد ترم 3.ترم پيش هم اين نظر سنجي بود كه سركار خانم ستوده به عنوان بهترين انتخاب شدند.ببينيم اين ترم چي ميشه.

*اگه اسم استادي جا مونده تو قسمته نظرات اطلاع بديد.

نوشته شده در تاريخ شنبه پانزدهم بهمن ۱۳۹۰ توسط محسن |
دروس ارائه شده رشته كارداني حسابداري ورودي 90

بچه ها براي اينكه تو روز انتخاب واحد دچار سردرگمي نشيد  دروس انتخابي خودتونو با مشخصات كامل يادداشت كنيد .

البته از طريق سامانه خيلي راحت مي تونيد ببينيد ولي يكي از بچه ها درخواست داده بود كه لينكشو بدم منم اين فايل زيپ رو قرار دادم كه بعد از دانلود بايد اونو اكستركت كنيد.


برچسب‌ها: دانشگاه مولوي ايوانكي, دروس ارائه شده ترم 3
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه سیزدهم بهمن ۱۳۹۰ توسط محسن |
دانشجویان گرامی ...! بمظور تسریع و تسهیل فرایند پرداخت شهریه تحصیلی نیمسال ،  همچنین امکان اجرای تمامی تعاملات موسسه و دانشجویان با استفاده از امکانات فناوری اطلاعات و ارتباطات به اطلاع می رساند در نیمسال جدید ، اخذ شهریه واحدهای ماخوذه دانشجویان عزیز صرفا از طریق  سامانه پرداخت الکترونیکی صورت خواهد پذیرفت لذا در این ارتباط دستورالعمل زیر جهت بهره مندی هر چه بهتر عزیزان دانشجو از سامانه پرداخت الکترونیکی فراهم شده است که لازم است تمامی دانشجویان قبل از شروع عملیات انتخاب واحد خود نسبت به مطالعه کامل این راهنما اقدام و با در نظر گرفتن گام ها و مراحل زیر نسبت به پرداخت شهریه اقدام فرمایند :

تذکرات مهم و پیش نیاز:

بقيه مطالب در ادامه مطلب.
 

ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ دوشنبه دهم بهمن ۱۳۹۰ توسط محسن |
آدرس جديد سامانه دانشگاه مولوي ايوانكي

فقط با اينترنت اكسپلور بازش كنيد.

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۰ توسط محسن |
مدیریت آمار اطلاعات و انفورماتیک موسسه ضمن آرزوی توفیق برای کلیه عزیزان دانشجو در امتحانات پایان نیمسال موسسه ، به اطلاع تمامی دانشجویان گرامی می رساند نظر به فعال شدن سامانه نظرسنجی دانشجویان در پورتال الکترونیکی آموزش (سما) ، کلیه عزیزان موظف اند ضمن مراجعه به سامانه الکترونیکی آموزش در ارتباط با تکمیل فرم نظرسنجی اساتید دروس انتخابی نیمسال خود اقدام نمایند بدیهی است در صورت عدم تکمیل فرم نظر سنجی قبل از امتحان درس مربوطه ، امکان رویت کارنامه نمرات دروس به هیچ وجه وجود نخواهد داشت .

85.75.5.202

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و یکم دی ۱۳۹۰ توسط محسن |
سلام

انتخاب واحد براساس جدولي است كه تو پست مخصوصش هست.فقط اين نكات هم رعايت كنيد.

در برنامه  انتخاب واحد نيمسال جديد کليه دانشجويان موظف اند نسبت به پرداخت شهريه واحدهاي اخذشده  خود ، از طريق سامانه پرداخت الکترونيکي ( بصورت غيرحضوري) از طريق همان سامانه انتخاب واحد اقدام نمايند؛ چنانچه دانشجوحداکثر ظرف مدت  120 دقيقه ( 2 ساعت)  از زمان انتخاب واحد ، نسبت به پرداخت الکترونيکي (OnLine ) شهريه خود اقدام ننمايد ، کليه واحدهاي اخذ شده دانشجو توسط سامانه ، بصورت خودکار حذف خواهد شد لذا دانشجويان گرامي اين نکته را مدنظر داشته باشند که اخذ واحد بدون پرداخت شهريه بصورت مشروط و حداکثر تا 2 ساعت پس از اخذ پايدار مي باشد و پس از گذشت 2 ساعت تمامي واحدها ، حذف و حق هيچگونه اعتراضي براي دانشجو وجود نخواهد داشت .لازم بذکر است جهت استفاده از سامانه پرداخت الکترونيکي ، دستورالعمل زیر را بطورکامل مطالعه فرمائيد .بمظور تسریع و تسهیل فرایند پرداخت شهریه تحصیلی نیمسال ،  همچنین امکان اجرای تمامی تعاملات موسسه و دانشجویان با استفاده از امکانات فناوری اطلاعات و ارتباطات به اطلاع می رساند در نیمسال جدید ، اخذ شهریه واحدهای ماخوذه دانشجویان عزیز صرفا از طریق  سامانه پرداخت الکترونیکی صورت خواهد پذیرفت لذا در این ارتباط دستورالعمل زیر جهت بهره مندی هر چه بهتر عزیزان دانشجو از سامانه پرداخت الکترونیکی فراهم شده است که لازم است تمامی دانشجویان قبل از شروع عملیات انتخاب واحد خود نسبت به مطالعه کامل این راهنما اقدام و با در نظر گرفتن گام ها و مراحل زیر نسبت به پرداخت شهریه اقدام فرمایند :

تذکرات مهم و پیش نیاز:

در ادامه مطلب


برچسب‌ها: دانشگاه, دانشگاه مولوي, ايوانكي

ادامه مطلب...
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۹۰ توسط محسن |

اتمام عملیات فونداسیون ساختمان جدید موسسه مولوی

ساختمان جدید موسسه آموزش عالی مولوی در حال ساخت می باشد. محوطه کامل بنای جدید موسسه به مساحت حدود 20 هزار متر مربع با بیش از 3000 متر مربع زیربنای آموزشی در ورودی شهر ایوانکی قرار دارد.این ساختمان در 3 طبقه و با گنجایش بیش از 30 کلاس درسی، یک کتابخانه، دو نمازخانه، یک سالن غذاخوری و یک سالن آمفی تئاتر تا خردادماه سال 1391 به بهره برداری خواهد رسید.

 

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۹۰ توسط محسن |
ملک سلیمان

زمان : 5شنبه اول دی ماه ساعت 11:45 الی 14

مکان : سالن اجتماعات موسسه مولوی

نوشته شده در تاريخ چهارشنبه بیست و سوم آذر ۱۳۹۰ توسط محسن |
موسسه آموزش عالی مولوی جهت تشکیل تیم های ورزشی و شرکت در مسابقه المپیاد ورزشی دانشجویی در رشته های ذیل از میان دانشجویان با سوابق ورزشی ثبت نام می نماید:

مسابقات ورزشی پسران:

1.فوتسال    2.شنا    3.دو میدانی   4.تنیس روی میز    5.کشتی آزاد    6.کشتی فرنگی  7.جودو   8.کاراته

مسابقات ورزشی دختران:

1.فوتسال    2.شنا    3.دو میدانی   4.تنیس روی میز    5.بدمینتون        6.جودو    7.کاراته    8.تکواندو

*داوطلبان حداکثر تا 5دی فرصت ثبت نام است.

*داشتن حکم قهرمانی امتیاز محسوب می شود.

.: Weblog Themes By PayamBlog :.